Kochana! Poniżej znajdziesz namiary do kancelarii prawnych, które są gotowe udzielić Ci pomocy. Jeśli problem przemocy dotyka również Ciebie  - nie wahaj się i skorzystaj z naszego wsparcia. Jesteśmy tu dla Ciebie! Ewa Chodakowska.

 

 

 

1. Ewa Wiktorowska, ewawiktorowska@luszynski-wiktorowska.pl tel.663131916 całe województwo łódzkie.

 

2. adwokat Izabela Pączek, Rzeszów izabela.kulaga@gmail.com.

 

3. Daria Stawowska, Łódź, Kutno adw.stawowska@gmail.com. 

 

4. Monika Wiśniewska, Monika.wisniewska@adwokatura.pl, Warszawa.

 

5. Kamilla Kasprzak, Lębork, kancelaria@adwokatkasprzak.pl.

 

6. Maria Nałęcz-Bachurska, kancelaria.nalecz@gmail.com, Słupsk, współprowadzę ośrodek pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i ich rodzin Stowarzyszenia Interios. Pomoc materialna, prawna i psychologiczna.

 

7. Joanna Łukasińska (adwokat), Gdańsk, kancelaria@lukasinska.pl.

 

8. Agnieszka Jałoszewska, Kancelaria Adwokacka, Gdynia, agnieszka.jaloszewska@gmail.com.

 

9. adw. Joanna Malinowska, Warszawa e-mail: joanna.malinowska@adwokatura.pl.

 

10. Adw. Joanna Tyter, Mielec, joannatyter@gmail.com.

 

11. Adw. Anita Suplacz, biuro@kancelaria-suplacz.pl, Łódź.

 

12. Radca prawny Izabela Zielińska-Golik, Rybnik, i.zielinska@kancelariamzm.pl.

 

13. adwokat Anna Lesner, adwokat.lesner@onet.pl, Stargard.

 

14. Adwokat Joanna Fiedor-Wójcik 

 

15. Magdalena Kruczek, Rzeszów, magdalena.kruczek@bkps.com.pl.

 

16. Karolina Malinowska, km@kancelariamalinowska.pl, /Trójmiasto, Starogard Gdańsk i okolice/.

 

17. Radca prawny Kinga Błaszczyk-Samsel, bs.kancelaria@op.pl 

 

18. Adwokat Aleksandra Gaczek, Kancelaria Adwokacka, Katowice; a.gaczek.adwokat@gmail.com.

 

19. adwokat Ewelina Tylińska, Kancelaria Adwokacka, Łódź, ewelinatylinska@yahoo.com.

 

20. Kinga Karaś, adwokat.kinga.karas@gmail.com, Kraków oraz Tarnów.

 

21. r. pr. Dorota Seweryn – Stawarz, Fundacja na rzecz równości, Wrocław dstawarz@kancelaria-wroclaw.com.

 

22. Adw. Karolina Bucko, prawodlakobiet@gmail.com, Poznań.

 

23. adw. Gabriela Urbanek, Lublin i okolice, gurbanek.kancelaria@gmail.com.

 

24. Radca prawny Alicja Kaszta, kancelaria@kasztajanikowska.pl, OpoleTel. 608436324.

 

25. Agnieszka Bagińska, adwokatbaginska@interia.pl, Poznań.

 

26. Adw. Agnieszka Bok-Kumar, a.kumar@poczta.fm, Brzozów.

 

27. Adwokat Katarzyna Kulik-Frasz, adw.kulikfrasz@gmail.com, tel. 609768739 Bydgoszcz i okolice.

 

28. adw. Marzena Młocicka, kancelaria@mlocicka.pl Szczecin.

 

29. r. pr. Maria Filińska; filinskamaria@gmail.com, Biała Podlaska.

 

30. adw. Agata Celmer, Poznań 

 

31. adw. Amelia Gałuszka-Bury 

 

32. Adwokat Agnieszka Wiraszka, awiraszka.kancelarie@gmail.com Gdańsk, Gdynia, Sopot.

 

33. r.pr. Kinga Klonowska, Poznań oraz wielkopolska, kinga.klonowska@kancelariaradcowska.eu.

 

34. Adwokat Katarzyna Dworska-Olejnik katarzynadworska@gmail.com 

 

35. Adwokat Dobrosława Tomzik, Adwokatdtomzik@interia.pl, Dąbrowa Górnicza i okolice (Zawiercie, Olkusz).

 

36. Adwokat dr Anna Drozd, annadrozd@op.pl, 

 

37. r.pr. Izabela Duczynska, Gdansk, izabela.duczynska@krp-gdansk.pl.

 

38. Adw. Izabela Lach e-mail: izalach@op.pl, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory,.

 

39. Julia Armata, Kraków, julia.armata@adwokatura.pl.

Brak zgody lub pierwsze odwiedziny - nie możemy targetować :(
  Array
(
)