BeActive Team

EWA CHODAKOWSKA

Absolwentka Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Trenerka personalna, wyznaje holistyczną filozofię opartą na założeniu, że aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie. Jest przeciwniczką drakońskich diet i obsesyjnego kontrolowania wagi. Polki pokochały ją za niebywałą skuteczność programów treningowych, charyzmę, pozytywny stosunek do życia, empatię oraz skromność. Na swoim koncie ma spektakularne metamorfozy greckich gwiazd oraz tysięcy Polek.

+

Lefteris Kavoukis

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu, Uniwersytetu w Atenach. Jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji, znany z programów fitness w telewizji, współpracownik magazynu BeActive Prezes BeBio Sp. z o.o.

+

Piotr Karwat

Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki , specjalista dietetyk - związany ze sportem od najmłodszych lat , jednak to treningi na siłowni i sali fitness stały się jego prawdziwą pasją. Korzystając z wiedzy zdobywanej na specjalistycznych kursach i szkoleniach oraz własnym bogatym doświadczeniu sukcesywnie prowadzi swoich podopiecznych do wspólnie ustalonych celów treningowych! Różnorodność prowadzonych zajęć przez Piotra daje możliwość rozwinięcia sylwetki pod każdym kątem.

Na swoich zajęciach potrafi jak nikt inny zmotywować do ciężkiej pracy oraz wykrzesać ostatnie krople potu, kładąc przy tym ogromny nacisk na technikę wykonywanego ruchu. Łączy przyjemne z pożytecznym, dlatego jego zajęcia pomimo dużej intensywności wyzwalają w uczestnikach ogromny ładunek pozytywnej energii i satysfakcji.

+

Basia Tworek

Nauczycielka jogi i psycholog, autorka wielu publikacji poświęconych pracy z ciałem, założycielka popularnej warszawskiej szkoły Stan Skupienia.
Wykłada na studiach podyplomowych. Szkoli przyszłych nauczycieli jogi. Jej specjalność to praca ze stresem i napięciem.
Basia nie jest filigranową „yoga-babe”. To prawdziwy „ninja” (jak samą siebie z przymrużeniem oka nazywa). Uwielbia historie o superbohaterach, muzykę RnB i gangsta-rap. Najchętniej wróciłaby do wczesnych lat 90 tych. Kocha się śmiać. Misją Basi jest ZARAZIĆ CIĘ MIŁOŚCIĄ DO JOGI!
Joga uratowała ją samą od operacji kręgosłupa, dlatego swoje zajęcia prowadzi zawsze z szacunkiem do ciała: jego potencjału, ograniczeń i asymetrii.
Każde zajęcia z Basią to wspaniała przygoda. Niezależnie od tego, ile masz lat, gdzie mieszkasz, jak wyglądasz i jaki jest Twój stan zdrowia, możesz na nowo zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem i cieszyć się tym, że swobodnie oddychasz oraz poruszasz się.

+

Daniel Żołek

Trener z kilkuletnim stażem i jeszcze większym doświadczeniem. Sport zawsze był jego wielką pasją - zdobywanie pucharów i medali, chęć bycia najlepszym towarzyszyła mu już od najmłodszych lat. Z czasem przerodziło się to też w chęć i potrzebę pomagania innym, wtedy został ratownikiem WOPR, gdzie uczestniczył w wielu akcjach, a z ratownictwem utożsamia się po dzień dzisiejszy. Myślą przewodnią, która przyświeca Danielowi to - wszystko co robisz w życiu, po pierwsze, robisz dla siebie, po drugie, to wszystko zależy tylko od ciebie. Do tego chęć, pozytywne nastawienie i dobra atmosfera. Od wielu lat trenuje i rozwija się w różnych dziedzinach kulturystyki, od ćwiczeń siłowych, sprawnościowych, wydolnościowych, po fitness. Jest dyplomowanym trenem personalnym, instruktorem kulturystyki oraz absolwentem AWF, specjalista dietetyk. Bardzo ważną dla mnie rzeczą jest zdrowe odżywianie się, dlatego wszystkie posiłki przygotowuję sobie sam. Posiadam dużą wiedzę na temat zdrowej diety, którą wykorzystuję dzieląc się i doradzając swoim podopiecznym podczas treningów personalnych, co przynosi zamierzone, bardzo dobre efekty

 

+

Karolina Polis

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu AWF Poznań. Trenerka personalna oraz instruktorka fitness. Związana ze sportem od dziecka, była koszykarka. Najważniejsze jest zdrowie moich podopiecznych, indywidualne podejście, połączenie racjonalnej diety z odpowiednim treningiem oraz stylem życia. Uwielbiam aktywność, gdzie zaangażowane jest całe ciało -  trening z oporem własnego ciała jest moim faworytem w kształtowaniu sprawności i smukłej sylwetki. Moją misją jest pokazanie, że dbanie o własne zdrowie to świetna zabawa, która przeradza się w styl życia. Hobby: oprócz sportu, GOTOWANIE!

+
Brak zgody lub pierwsze odwiedziny - nie możemy targetować :(
  Array
(
)