TYDZIEŃ METAMORFOZY Z EWĄ CHODAKOWSKĄ Hotel Bacówka Radawa & SPA 05.01-11.01.2019

 • TYDZIEŃ METAMORFOZY Z EWĄ CHODAKOWSKĄ
 •  
 • Termin zimowej metamorfozy: 05.01-11.01.2019
 •  
 • Hotel Bacówka Radawa & SPA
 • Cicha 30 A
 • Radawa 37-523
 • wwwhttp://www.bacowkaradawa.pl 
  FB: 
  https://www.facebook.com/BacowkaRadawa/ 

 • Program tygodniowej metamorfozy:
  - zakwaterowanie w luksusowych drewnianych apartamentach stylu góralskim (2 osoby w pokoju)
  - 3 posiłki główne plus przekąska
  - warsztaty dietetyczne
  - trening poranny
  - trening południowy na zewnątrz: Nordic Walking
  - trening popołudniowy: trening z Ewą Chodakowską na zmianę z Lefterisem Kavoukis  
  - korzystanie ze strefy  Wellness & Spa
  - zniżka 20% dla uczestników na zabiegi w hotelowym Spa
  - parking pod hotelem dla uczestniczek gratis
  - woda na treningi
  - wyjazd zaczynamy lunchem w sobotę 5 stycznia w godzinach 13.30-15.00  a kończymy w piątek 11 stycznia treningiem i śniadaniem

 • Koszt:
  3 800,00 zł / osobę zakwaterowanie w luksusowych drewniancyh pokojach w stylu góralskim pokoju TWIN/ 2 osoby w pokoju (1 000,00 zł dopłata do pokoju SGL  na miejscu do osoby z BeBio)
  Zaliczka na poczet gwarancji miejsca : 2 000,00 zł
  Pozostała część 1800 zł do zapłaty na miejscu do osoby z BeBio Sp zoo.

 • Pytania: Anna Kler totalfitness@bebio.pl

Bacówka Radawa & SPA **** to 4-gwiazdkowy hotel, który powstał z zamiłowania do gór i folkloru podhalańskiego. W hotelu znajduje się 13 luksusowych pokoi, a także 21 apartamentów zewnętrznych - całorocznych domków w strefach Osada oraz Modern Folk. Wnętrza hotelu to swoista mieszanka współczesnych wzorów i naturalnych materiałów.

Stworzyliśmy miejsce gdzie dzieci poczują się jak w bajce, a ich opiekunowie zażyją chwili spokoju i relaksu. Obiekt został przemyślany, zaprojektowany i zrealizowany dla osób podróżujących z dziećmi, a także aby zapewnić relaks z dala od zgiełku miasta dla osób poszukujących wyciszenia po intensywnej pracy.

W naszej strefie SPA znaleźć można szeroki wybór masaży i zabiegów, w tym autorski rytuał terapii sianem i aromatycznym olajkami przygotowanymi przez naszego zielarza. Hotel dysponuje dwoma basenami - zewnętrznym oraz całorocznym znajdującej się w strefie relaksu. W trefie relaksu znajduje się ponadto grota solna, sauna, jacuzzi oraz balia fińska z gorącą wodą. Do dyspozycji Gości jest również siłownia. Jednym z atutów hotelu jest restauracja Ferula - to, co wyróżnia naszą kuchnię spośród innych to idea, której celem jest powolne dawkowanie przyjemności, płynącej z wysokiej jakości usług i specjałów Szefa Kuchni, przygotowywanych zarówno tradycyjnymi jak i nowoczesnymi metodami.

Dania przyrządzane w kuchni Hotelu Bacówka Radawa & Spa kojarzą się z dzieciństwem i smakiem młodości oraz kuchnią naszych dziadków.

ZAPISZ SIĘ
Brak zgody lub pierwsze odwiedziny - nie możemy targetować :(
 Array
(
)