BeActive Team

EWA CHODAKOWSKA

Absolwentka Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Trenerka personalna, wyznaje holistyczną filozofię opartą na założeniu, że aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie. Jest przeciwniczką drakońskich diet i obsesyjnego kontrolowania wagi. Polki pokochały ją za niebywałą skuteczność programów treningowych, charyzmę, pozytywny stosunek do życia, empatię oraz skromność. Na swoim koncie ma spektakularne metamorfozy greckich gwiazd oraz tysięcy Polek.

+

Lefteris Kavoukis

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu, Uniwersytetu w Atenach. Jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji, znany z programów fitness w telewizji, współpracownik magazynu BeActive Prezes BeBio Sp. z o.o.

+

Tomek Choiński

Absolwent Informatyki i Matematyki, SGGW w Warszawie. Instruktor fitness i kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem. Jako były Mistrz Polski w aerobiku sportowym , za najważniejsze w osiąganiu zamierzonych celów uważa solidną pracę i dobrze zaplanowany program treningowy. Na to właśnie przede wszystkim stawia podczas pracy nad formą swoich podopiecznych. Wielowymiarowość i kompleksowość treningów prowadzonych przez niego, wynika z obcowania od najmłodszych lat z wieloma dyscyplinami sportowymi.

+

Piotr Karwat

Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki , specjalista dietetyk - związany ze sportem od najmłodszych lat , jednak to treningi na siłowni i sali fitness stały się jego prawdziwą pasją. Korzystając z wiedzy zdobywanej na specjalistycznych kursach i szkoleniach oraz własnym bogatym doświadczeniu sukcesywnie prowadzi swoich podopiecznych do wspólnie ustalonych celów treningowych! Różnorodność prowadzonych zajęć przez Piotra daje możliwość rozwinięcia sylwetki pod każdym kątem.

Na swoich zajęciach potrafi jak nikt inny zmotywować do ciężkiej pracy oraz wykrzesać ostatnie krople potu, kładąc przy tym ogromny nacisk na technikę wykonywanego ruchu. Łączy przyjemne z pożytecznym, dlatego jego zajęcia pomimo dużej intensywności wyzwalają w uczestnikach ogromny ładunek pozytywnej energii i satysfakcji.

+