BeActive Dietetycy

mgr Angelika motopulos

Dyplomowany dietetyk i specjalista zdrowia publicznego. Ambasadorka zdrowego stylu życia, z pasją popularyzuje zachowania prozdrowotne- z całą mocą wprowadza w życie dewizę, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Edukuje i motywuje do działań na rzecz zdrowia, a kariera zawodowa jest naturalną kontynuacją jej życiowej pasji do zdrowego odżywiania i bycia fit. 

Praca w zawodzie dietetyka daje jej poczucie samorealizacji. Jednak, jak twierdzi, satysfakcja powinna być obopólna. Z przyjemnością pomaga definiować osiągalne cele i umiejętnie prowadzić w drodze ku ich realizacji. Sprawia, że raz wypracowane nawyki żywieniowe towarzyszą pacjentom przez długi czas.

Rozumiejąc trudności wynikające z procesu terapeutycznego, służy mentoringiem i słowem wsparcia, a jednocześnie dzięki indywidualnemu podejściu i empatii, zapewnia komfortową współpracę. Wciąż rozwija swoje kompetencje i umiejętności z zakresu promocji zdrowia. Rozpoczęła edukację w zakresie coachingu, by jeszcze efektywniej wspomagać pacjentów w procesie zmiany.

+

Marta kielak

Swoje wykształcenie zdobywała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w motywowaniu pacjentów ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychodietetyki w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.

Doświadczenia te łączące się z zasadą urozmaicenia żywienia przekazuję swoim pacjentom. Pomaga im zmagać się z ich własnymi słabościami i towarzyszyć im w osiągnięciu celu jakim jest zdrowie.

+