Strona główna

Be Active Tour powered by Nałęczowianka to jedno z najważniejszych wydarzeń fitness w Polsce. Przed nami 6 edycja corocznej trasy warsztatów Ewy Chodakowskiej.

WIĘCEJ..
03 MAR

TYDZIEŃ METAMORFOZY Z EWĄ CHODAKOWSKĄ w Aparthotel Czarna Góra****

 

Tydzień metamorfozy w Aparthotel Czarna Góra to nie tylko treningi pod okiem doświadczonych trenerów, ale również zdrowe odżywianie i szansa na Twoją metamorfozę. W hotelu położonym w sercu gór odpoczniesz od codziennych obowiązków i skupisz się na sobie i swoich potrzebach. Treningi prowadzone przez Ewę Chodakowską i Lefterisa Kavoukisa naładują Cię pozytywną energią, warsztaty żywieniowe pokażą Ci jak dobrze się odżywiać, a o odpoczynek i regenerację zadba strefa Wellness&Spa Aparthotel.

WIĘCEJ..

TYDZIEŃ METAMORFOZY Z EWĄ CHODAKOWSKĄ Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem

 

Już w maju wybierz się z Ewą Chodakowską do Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Ten luksusowy hotel to wymarzone miejsce na odpoczynek, regenerację i nowe wyzwania. Podczas pobytu w tym przepięknie położonym hotelu zmienisz swoje ciało i oczyścisz swój umysł. Zadbasz o siebie i swoje potrzeby. A wszystko to za sprawą odpowiednich treningów pod okiem ekspertów , warsztatów żywieniowych i bazie hotelowej zapewniającej komfort i odpoczynek. Ewa jak zawsze zagwarantuje ogromną dawkę pozytywnej energii i sprawi, ze poczujesz się lepszą wersją siebie.  

WIĘCEJ..

TYDZIEŃ METAMORFOZY Z EWĄ CHODAKOWSKĄ W HOTELU COLUMNA MEDICA

 

Letnia metamorfoza odbędzie się w 4-gwiazdkowym hotelu Hotelu Columna Medica. Kompleks hotelowy z klimatycznymi wnętrzami położony jest w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Poczujesz tu ciszę i wsłuchasz się w swoje potrzeby. Treningi pod eksperckim okiem Ewy Chodakowskiej , zdrowe posiłki oraz odpoczynek zregenerują Twoje ciało i Twój umysł.  

WIĘCEJ..