facebook
YouTube

Warsztaty Ewa & adidas #mygirls

Warsztaty Ewa & adidas #mygirls dedykowany jest dla wszystkich. Naszym zadaniem jest w ciągu kilku godzin udowodnić Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, abyś dała z siebie wszystko i zapamiętała ten dzień na długo.


Z nami pokonasz swoje słabości, uwierzysz w siebie i nabierzesz odwagi do działania!

Dowiedz się więcej


Tydzień metamorfozy

Gotowa podjąć wyzwanie? Tydzień intensywnych treningów w przepięknym miejscu. Treningi są zaprojektowane tak, żebyś schudła, nabrała dobrej kondycji i oderwała się od codzienności. Połączenie ćwiczeń ze specjalnie dobraną dietą przyniesie spektakularne efekty. Przeżyj przygodę, zmień złe nawyki i poczuj się piękna. Zrób sobie prezent i zmień z nami swoje życie!

Dowiedz się więcej

Trening personalny

Trening personalny jest indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb. Skomponowany specjalnie dla Ciebie plan treningowy ma głównie na celu wymodelowanie i ujędrnienie Twojej sylwetki, poprawienie kondycji fizycznej i osiągnięcie pożądanego wyglądu. Żeby sprostać Twoim wymaganiom i zapewnić Tobie jak największy komfort ćwiczeń proponujemy 4 rodzaje treningów personalnych.

Zaufaj nam. Razem nam się uda!

Dowiedz się więcej

Trening grupowy

Chcesz szybkich i widocznych efektów? Chcesz zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną kondycję? Intensywne treningi wymagają determinacji, która rodzi się podczas treningu w grupie- te zajęcia są dedykowane dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Ćwicząc z innymi, obudzisz w sobie siłę i motywację. Trening to przyjemność, a nie tylko przykry obowiązek!

Nasze programy treningowe pomogą Ci osiągnąć wymarzone efekty. Pierwsze efekty widoczne już po pierwszym miesiącu!

Dowiedz się więcej

Total Fitness Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska  bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyła unikatowy program dla klubów fitness. Nawiązując współpracę z najlepszymi klubami fitness w całej Polsce zamierzamy wprowadzić do ich tygodniowego planu zajęć innowacyjny program ćwiczeń: Total Fitness Ewa Chodakowska.

 

Dowiedz się więcej

Eksperci Żywienia

Wszyscy (także osoby bez problemów z wagą) powinni zadbać o właściwą dietę, ponieważ jest to inwestycja w nasze zdrowie. Dobrze dobrana dieta uczy nas zdrowych nawyków żywieniowych, pomaga nam odzyskać formę i dobre samopoczucie. Należy przede wszystkim odżywiać się racjonalnie i zdrowo.


70% sukcesu w osiągnięciu wymarzonej sylwetki to zdrowa dieta.

Dowiedz się więcej