facebook
YouTube

Warsztaty Ewa & adidas #mygirls

Warsztaty Ewa & adidas #mygirls dedykowany jest dla wszystkich. Naszym zadaniem jest w ciągu kilku godzin udowodnić Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, abyś dała z siebie wszystko i zapamiętała ten dzień na długo.


Z nami pokonasz swoje słabości, uwierzysz w siebie i nabierzesz odwagi do działania!

Dowiedz się więcej


Tydzień metamorfozy

Gotowa podjąć wyzwanie? Tydzień intensywnych treningów w przepięknym miejscu. Treningi są zaprojektowane tak, żebyś schudła, nabrała dobrej kondycji i oderwała się od codzienności. Połączenie ćwiczeń ze specjalnie dobraną dietą przyniesie spektakularne efekty. Przeżyj przygodę, zmień złe nawyki i poczuj się piękna. Zrób sobie prezent i zmień z nami swoje życie!

Dowiedz się więcej

Trening personalny

Trening personalny jest indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb. Skomponowany specjalnie dla Ciebie plan treningowy ma głównie na celu wymodelowanie i ujędrnienie Twojej sylwetki, poprawienie kondycji fizycznej i osiągnięcie pożądanego wyglądu. Żeby sprostać Twoim wymaganiom i zapewnić Tobie jak największy komfort ćwiczeń proponujemy 4 rodzaje treningów personalnych.

Zaufaj nam. Razem nam się uda!

Dowiedz się więcej

Trening grupowy

Chcesz szybkich i widocznych efektów? Chcesz zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną kondycję? Intensywne treningi wymagają determinacji, która rodzi się podczas treningu w grupie- te zajęcia są dedykowane dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Ćwicząc z innymi, obudzisz w sobie siłę i motywację. Trening to przyjemność, a nie tylko przykry obowiązek!

Nasze programy treningowe pomogą Ci osiągnąć wymarzone efekty. Pierwsze efekty widoczne już po pierwszym miesiącu!

Dowiedz się więcej

Total Fitness Ewa Chodakowska & SHAPE


Bazując na wieloletnim doświadczeniu Ewa Chodakowska dla magazynu SHAPE stworzyła unikatowy program sygnowany marką Ewa Chodakowska oraz SHAPE.

Zamierzamy wprowadzić do tygodniowego planu zajęć najlepszych Klubów Fitness w całej Polsce - innowacyjny program ćwiczeń: Total Fitness Ewa Chodakowska & SHAPE.

 

Dowiedz się więcej

Eksperci Żywienia

Wszyscy (także osoby bez problemów z wagą) powinni zadbać o właściwą dietę, ponieważ jest to inwestycja w nasze zdrowie. Dobrze dobrana dieta uczy nas zdrowych nawyków żywieniowych, pomaga nam odzyskać formę i dobre samopoczucie. Należy przede wszystkim odżywiać się racjonalnie i zdrowo.


70% sukcesu w osiągnięciu wymarzonej sylwetki to zdrowa dieta.

Dowiedz się więcej